-2.1 °C
Rezervácia

Ubytovanie

Ubytovanie

Ubytovanie
Dostupnosť
Dátum príchodu
Dátum odchodu
Dospelí
Deti
Kojenci

Threebox

Akciový balíček
Darujte na Vianoce Gothal
20 €
od
Akciový balíček
Krásna pleť aj po lete
19 €
45 min
Akciový balíček
Relaxačný balíček pre dvoch
36 €
3 h

Ubytovanie - Activitis

Apartmánový dom SMREK***

Apartmánový dom SMREK v rezorte Gothal predstavuje priestranné a útulné apartmány obklopené nádherným prostredím s výhľadom na pohorie Nízkych Tatier. Práve tento druh ubytovania uspokojí požiadavky každého typu návštevníka: od rodín a zamilovaných párov až po športovcov a účastníkov konferencií. Zvlášť pre rodiny je možnosť využitia vlastnej plne vybavenej kuchyne práve toto ideálnou voľbou pri výbere ubytovania.

CHALUPY

Chalupy v Gothale na Liptove sú vytvorené v duchu ľudovej architektúry liptovskej dediny a prevládajú v nich najmä prírodné materiály ako drevo či kameň. Preto pôsobia, akoby vypadli zo starých malieb slovenských maliarov.

Pricelist

Jedinečné ubytovanie na Liptove

Ak hľadáte ubytovanie na Liptove, potom ste na správnom mieste. Gothal Liptovská Osada vám neponúka iba ubytovanie v priestranných a útulných apartmánoch či ubytovanie v štýlových chalupách. V našom rezorte nájdete aj vodný svet s viacerými bazénmi, wellness so saunami a floatingom, reštaurácie, konferenčnú miestnosť a omnoho viac. Naše ubytovanie si vyberajú aj hostia, ktorí hľadajú hotel na Liptove – v našej reštaurácii Smrek totiž podávame raňajky, obedy a večere, a to pre hostí ubytovaných v apartmánoch aj v chalupách. Váš pobyt na Liptove si s nami naozaj vychutnáte!

Aká je výhoda ubytovania v Gothale na Liptove?

Naši hostia obľubujú ubytovanie v rezorte Gothal na Liptove aj pre jeho skvelú polohu. Všetci nadšenci prírody, športu, turistiky, lyžovania, relaxu, zábavy a kultúry ocenia blízkosť fantastických lokalít, ako sú Donovaly či Nízke Tatry. Ak máte radi Donovaly a chystáte sa ich využiť v letnej či zimnej sezóne, ale nechcete sa vzdať pohodlia a služieb, ktoré vám ponúka náš rezort, potom sa ubytujte v Gothale – na Donovaloch ste od nás autom za 15 minút. Okrem toho si u nás môžete vybaviť aj PARK SNOW Card a s ňou využiť zľavy na služby na Donovaloch a v širokom okolí.

 

Upozornenie pre hostí

Z dôvodu prebiehajúcich stavebných prác v Gothale by sme sa chceli vopred hosťom ospravedlniť za prípadný zvýšený hluk v niektorých miestach areálu. Pri výbere chalúp pre hostí berieme ohľad aj na túto skutočnosť a snažíme sa ich ubytovanie umiestniť tak, aby boli hlukom čo najmenej dotknutí. Výsledkom budú nové možnosti ubytovania, ale aj ďalšie služby či možnosti stravovania v Gothale na Liptove.

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.