×

Najvýhodnejšia cena len
pri rezervácii priamo u nás.

Kontaktujte recepciu
+421 945 44 55 44 | recepcia@gothal.sk

×
Darčeková poukázka
Rezervácia
Typ ubytovania
Dátum príchodu
Dátum odchodu
Dospelí
Deti
Kupón

Ubytovanie na Liptove

Ubytovanie na Liptove

Threebox

Ubytovanie na Liptove - Activitis

Apartmánový dom SMREK***

Apartmánový dom SMREK v rezorte Gothal predstavuje priestranné a útulné apartmány obklopené výhľadom na pohorie Nízkych Tatier. Práve tento druh ubytovania uspokojí požiadavky každého typu návštevníka: od rodín a zamilovaných párov až po športovcov a účastníkov konferencií.

Zistiť viac

Chalupy na Liptove

Chalupy v Gothale na Liptove sú vytvorené v duchu ľudovej architektúry liptovskej dediny a prevládajú v nich najmä prírodné materiály ako drevo či kameň. Preto pôsobia, akoby vypadli zo starých malieb slovenských maliarov.

Zistiť viac

Penzióny Jedľa a Céder

Dispozične identické Penzóny Jedľa a Céder v rezorte Gothal ponúkajú na výber ubytovanie v 11 útulne zariadených izbách a 2 prémiových apartmánoch. Príjemné izby, zariadené a obložené masívnym drevom, sú vhodné nielen pre páry a rodiny s deťmi, ale aj ako ubytovanie v rámci firemných akcií na Liptove.

Zistiť viac

Pricelist

Jedinečné ubytovanie na Liptove

Ak hľadáte ubytovanie na Liptove, potom ste na správnom mieste. Gothal Liptovská Osada vám neponúka iba ubytovanie v priestranných a útulných apartmánochubytovanie v štýlových chalupách, alebo dvoch vybavených penziónoch. V našom rezorte nájdete aj vodný svet s viacerými bazénmi, wellness so saunami a floatingom, reštaurácie, najväčšiu kolibu na Liptove, konferenčnú miestnosť a omnoho viac. Naše ubytovanie si vyberajú aj hostia, ktorí hľadajú hotel na Liptove. V našej Kolibe Liptov zas podávame chutné domáce raňajky, obedy a večere, a to pre hostí ubytovaných v apartmánoch či chalupách, no radi obslúžime aj neubytovaných hostí.

Ak plánujete dlhší pobyt na Liptove, vyberte si z ponuky našich výhodných akciových balíčkov.

 

Aká je výhoda ubytovania v Gothale na Liptove?

Naši hostia obľubujú ubytovanie v rezorte Gothal na Liptove aj pre jeho skvelú polohu. Všetci nadšenci prírody, športu, turistiky, lyžovania, relaxu, zábavy a kultúry ocenia blízkosť fantastických lokalít, ako sú Donovaly či Nízke Tatry. Ak máte radi Donovaly a chystáte sa ich využiť v letnej či zimnej sezóne, ale nechcete sa vzdať pohodlia a služieb, ktoré vám ponúka náš rezort, potom sa ubytujte v Gothale – na Donovaloch ste od nás autom za 15 minút. Okrem toho si u nás môžete vybaviť aj PARK SNOW Card a s ňou využiť zľavy na služby na Donovaloch a v širokom okolí.

 

Upozornenie pre hostí

Z dôvodu prebiehajúcich stavebných prác v Gothale by sme sa chceli vopred hosťom ospravedlniť za prípadný zvýšený hluk v niektorých miestach areálu. Pri výbere chalúp pre hostí berieme ohľad aj na túto skutočnosť a snažíme sa ich ubytovanie umiestniť tak, aby boli hlukom čo najmenej dotknutí. Výsledkom budú nové možnosti ubytovania, ale aj ďalšie služby či možnosti stravovania v Gothale na Liptove.

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

Threebox