7.4 °C
Rezervácia

Fullimg

Redbox

Koliba Liptov

Už v lete 2019 sa môžete tešiť na otvorenie tradičnej slovenskej reštaurácie Koliba Liptov v našom rezorte Gothal. Reštaurácia je momentálne vo výstavbe a v galérii môžete sledovať priebeh stavebných prác, takže vám nič neunikne. Príďte si vychutnať tradičné špeciality z Liptova, tešíme sa vás v lete.

Pricelist

Gurmáni zbystrite vašu pozornosť! Či už dávate prednosť športovým aktivitám ako plávanie v bazéne, lyžovanie na svahu, turistike, alebo preferujete oddych vo wellness, váš zážitok bude kompletný po ochutnaní špecialít z našej tradičnej slovenskej reštaurácie – Koliby Liptov.

Gothal - Koliba Liptov vo výstavbe - vizualizácia koliby z exterieru

Koliba s kapacitou 200 miest bude najväčšou kolibou na Liptove. Celá architektúra reštaurácie bude v drevenom štýle s tradičnými ozdobami a ornamentami charakteristickými pre Liptov, čo bude vytvárať útulnú atmosféru, ktorá vás prenesie do minulosti. V priestoroch Koliby Liptov sa bude nachádzať hlavná recepcia pre všetkých ubytovaných hostí v celom rezorte Gothal.

Koliba Liptov - gastronómia v rezorte Gothal - vizualizácia reštaurácie

Príďte a pochutnajte si na tradičných slovenských špecialitách ako bryndzové halušky, zemiakové šúľance s makom, divinový guláš, jahňacie kotlety, jelenie ragú na červenom víne a ďalšie prekvapenia šéfkuchára.

Reštaurácia bude prístupná nielen pre blízko ubytovaných hostí v Apartmánovom dome Smrek a v priľahlých, dobových chalupách, ale aj pre návštevníkov Vodného sveta. Okoloidúcim pocestným, zvedavcom či motoristom, ktorí prechádzajú autom týmto ťahom, stačí len odbočiť z hlavnej cesty a môžu sa tešiť na dobré jedlo.

 

Reštaurácia Koliba Liptov je momentálne v procese výstavby, no môžete sa tešiť na jej slávnostné otvorenie už toto leto 2019! 

V prípade, že si chcte priestory koliby rezervovať na firemné alebo súkromné akcie, svadbu či iné oslavy už v predstihu, kontaktujte našu eventovú manažérku e-mailom na eventy@gothal.sk alebo telefonicky na číslo +421 905 475 475.

 

Potešte svojich najbližších
darčekovým poukazom

Zakúpiť poukaz