-0.1 °C

Wellness

Wellness

Threebox

Tip na darček
Relaxačný balíček pre dvoch
36 €
3 h
Akciový balíček
Relax, uvoľnenie, krása
49 €
150 min
Akciový balíček
Silvester 2017 - Vypredané
89 €
31. 12.

Wellness - Activitis

Všeobecné informácie o Wellness

Kde lepšie zrelaxujete, ak nie v nádhernom prostredí Liptova, blízko Nízkych Tatier, v modernom a bohato vybavenom Wellness svete v srdci rezortu Gothal? Práve toto je miesto, odkiaľ sa vrátite ako znovuzrodení. Wellness v Gothale je prepojený s Vodným svetom, teda s troma bazénmi.

Parná sauna

Ide o typ sauny s vysokým percentom vlhkosti vzduchu (až 100 %) a teplotou v rozsahu od 45 do 55 stupňov Celzia. Teplota v parnej saune je nižšia ako vo fínskej, preto ju môžu navštevovať aj tí, ktorí zo zdravotných dôvodov do fínskej sauny chodiť nemôžu, alebo im z iných príčin nevyhovuje.

Fínska sauna

Vysokoteplotná sauna, v ktorej sa teplota okolitého vzduchu pohybuje až vo výške 110 °C. Vlhkosť vzduchu je nízka, len cca 10 %. Vo fínskej saune dochádza k veľmi intenzívnemu poteniu a rýchlemu vylučovaniu škodlivých látok a toxínov cez póry von z tela. Takáto suchá sauna slúži najmä na regeneráciu a celkový oddych po fyzickej a tiež psychickej stránke.

Sanárium

Pre koho je klasická sauna príliš horúca alebo suchá, môže kombinovať zdravé pôsobenie sauny a parného kúpeľa navzájom. Sanárium premení saunu podľa želania na tropický kúpeľ, teplovzdušný kúpeľ, jemný parný alebo bylinkový kúpeľ. Je na vás, čo si vyberiete. Pri teplote od cca 60 °C a regulovanej vlhkosti vzduchu do maximálnej hodnoty 55 % nájdete v Sanáriu mimoriadne priaznivú klímu na odpočinok a pohodu.

Floating - Dokonalá simulácia Mŕtveho mora

Ak Vás trápia ekzémy, krvný tlak či únava, naše jazierko simulujúce Mŕtve more Vám vráti stratené sily. Zázračné účinky Floatingu vrátili už mnohým úsmev na tvár. Pridajte sa k nim.