-4.6 °C
Rezervácia

Wellness

Wellness

Ubytovanie
Dostupnosť
Dátum príchodu
Dátum odchodu
Dospelí
Deti
Kojenci

Threebox

Akciový balíček
Rodinný pobyt na rekreačný poukaz
225 €
2 noci
Akciový balíček
Zasnežený Liptov - Pobyt na 3 dni
350 €
2 osoby
Akciový balíček
Zasnežený Liptov - Pobyt na 4 dni
525 €
2 osoby

Wellness - Activitis

Všeobecné informácie o Wellness

Kde lepšie zrelaxujete, ak nie vo wellness v nádhernom prostredí Liptova, blízko Nízkych Tatier, v modernom a bohato vybavenom Wellness svete v srdci rezortu Gothal? Práve toto je miesto, odkiaľ sa vrátite ako znovuzrodení. Wellness v Gothale je prepojený s Vodným svetom, teda s troma bazénmi.

Parná sauna

Ide o typ sauny s vysokým percentom vlhkosti vzduchu (až 100 %) a teplotou v rozsahu od 45 do 55 stupňov Celzia. Teplota v parnej saune je nižšia ako vo fínskej, preto ju môžu navštevovať aj tí, ktorí zo zdravotných dôvodov do fínskej sauny chodiť nemôžu, alebo im z iných príčin nevyhovuje.

Fínska sauna

Vysokoteplotná sauna, v ktorej sa teplota okolitého vzduchu pohybuje až vo výške 110 °C. Vlhkosť vzduchu je nízka, len cca 10 %. Vo fínskej saune dochádza k veľmi intenzívnemu poteniu a rýchlemu vylučovaniu škodlivých látok a toxínov cez póry von z tela. Takáto suchá sauna slúži najmä na regeneráciu a celkový oddych po fyzickej a tiež psychickej stránke.

Sanárium

Pre koho je klasická sauna príliš horúca alebo suchá, môže kombinovať zdravé pôsobenie sauny a parného kúpeľa navzájom. Sanárium premení saunu podľa želania na tropický kúpeľ, teplovzdušný kúpeľ, jemný parný alebo bylinkový kúpeľ. Je na vás, čo si vyberiete. Pri teplote od cca 60 °C a regulovanej vlhkosti vzduchu do maximálnej hodnoty 55 % nájdete v Sanáriu mimoriadne priaznivú klímu na odpočinok a pohodu. Užite si oddych v saunovom svete na Liptove v rezorte Gothal.

Floating - Dokonalá simulácia Mŕtveho mora

Ak Vás trápia ekzémy, krvný tlak či únava, blízko Donovál nájdete bazén s morskou vodou z Mŕtveho mora, ktoré vám vráti stratené sily. Zázračné účinky Floatingu navrátili už mnohým úsmev na tvár. Pridajte sa k nim.

Pricelist

Wellness v Nízkych Tatrách je u nás viac ako sauna, masáže a bazény!

Túžite si ísť oddýchnuť na dovolenku k moru a bojíte sa, či bude pekné počasie? V našom rezorte s wellness na Liptove, v prírode Nízkych Tatier, môžete zažiť dovolenku ako pri mori, a to v každom počasí. Ponúkame vám unikátny floatingový bazén so soľou z Mŕtveho mora, ktorý má rovnaký nadnášajúci efekt ako možno zažiť v mori. Okrem toho je charakteristický výbornými účinkami pre vaše zdravie, ktoré keď skombinujete so saunami, budete sa cítiť ako znovuzrodení. Navštevujú nás hostia, ktorí hľadajú saunový svet a wellness v blízkosti Donovál alebo v Nízkych Tatrách. U nás si podľa chuti môžete vybrať z troch sáun – parnú, fínsku a sanárium.

Wellness komplex na Liptove, neďaleko Donovál – Gothal ponúka okrem Vodného sveta aj tradičné ubytovanie v chalupách s ľudovou architektúrou a apartmánovom dome. Príďte na dovolenku k nám a váš pobyt si s nami naozaj užijete!

 

Bližšie informácie o wellness v Nízkych Tatrách: