×

Najvýhodnejšia cena len
pri rezervácii priamo u nás.

Kontaktujte recepciu
+421 945 44 55 44 | recepcia@gothal.sk

×
Darčeková poukázka
×

Výhodné akciové balíčky

Vyberte si niektorý z našich časovo limitovaných balíčkov a užite si pobyty, ale aj rôzne služby v Gothale za najvýhodnejšiu cenu.

Viac o balíčkoch
NEZÁVÄZNÁ REZERVÁCIA
×

Vaša nezáväzná cenová ponuka

Ďakujeme, Vaša správa bola odoslaná.Budeme Vás kontaktovať v čo najkratšom možnom čase.

Kontaktné informácie

Informácie o podmienkach spracovania Vašich osobných údajov, ako aj informácie o Vašich právach v súvislosti so spracovaním osobných údajov sú uvedené tu

* Polia označené hviezdičkou sú povinné

Rezervácia
Typ ubytovania
Dátum príchodu
Dátum odchodu
Dospelí
Deti
Promo kód

Fullimg

Redbox

Rodičovský relax GOLD pre 2 osoby

Pricelist

Pohodlnejšie to už ani nejde :-)

Ak chcete potešiť svojich rodičov, alebo ste sami rodičmi a potrebujete zaslúžený oddych, predstavujeme vám špeciálny akciový balíček, v rámci ktorého sa o vás postaráme najlepšie, ako sa len dá.

Počas troch dní a dvoch nocí v Gothale sme pre vás pripravili balíček pre dvoch, ktorý obsahuje pre každého hosťa: 2x časovo neobmedzený vstup do bazénov, ale aj 30 minútovú masáž, alebo pedikúru, pri ktorej dokonale zrelaxujete. Nechýbajú samozrejme chutné domácke raňajky a večere formou bufetových stolov.

 

Urobte si pohodlie aj na ceste do Gothalu! 

Necestujte autom. Je jedno, či pochádzate z Bratislavy, Košíc, či iných miest. Jednoducho nasadnite na vlak alebo autobus, vystúpte v Ružomberku, a o zvyšný prevoz priamo pred váš apartmán sa postaráme my. A tak isto aj cestou späť!

Spravili sme vám chuť na jeden parádny oddychový pobyt  s partnerom, počas ktorého nemusíte nič, iba si užívať zaslúžené pohodlie? Potom je pobytový balíček Rodičovský Relax GOLD pre vás ten pravý.

 

Pobytový balíček zahŕňa: 

 

Pobyt je do 26. 6. bez možnosti využívania doplnkových služieb. Vodný svet s Wellness, fitness centrum a športoviská sú v nadväznosti na opatrenia ÚVZ až do 26. 6. uzatvorené.

 

26. júna otvoríme tieto služby v budove Vodného sveta:

s dodržaním všetkých mimoriadnych hygienických opatrení nariadených ÚVZ.

 

   

Akciový balíčekDruh balíčkaCena 

Rodičovský Relax GOLD pre 2 osoby

Cena pre 2 dospelé osoby pri pobyte na 2 noci 

299 €  


Pobyt je možné čerpať v ľubovoľnom termíne od 8. 3. 2020 do 30. 6. 2020 v dňoch nedeľa až štvrtok, s výnimkou od 9. 4. do 13 .4.

 

 

Rezervovať balíček

Stačí, keď si v kalendári zakliknete pobyt na 2 noci v dňoch nedeľa až štvrtok v termíne od 8. 3. 2020 do 30. 6. 2020 a vyberte si balíček "Rodičovský relax GOLD pre 2 osoby".

 

Dovoľujeme si Vám pripomenúť, že na ktorýkoľvek pobytový balíček si môžete uplatniť rekreačný poukaz od Vášho zamestnávateľa.

 

Pozrite si všetky akciové balíčky

Potešte svojich najbližších
darčekovým poukazom

Zakúpiť poukaz