7.4 °C
Rezervácia

Aktivity v okolí

Aktivity v okolí

Ubytovanie
Typ ubytovania
Dátum príchodu
Dátum odchodu
Dospelí
Deti
Kupón

Threebox

Akciový balíček
Silvestrovský pobyt v Gothale
52 €
os. / noc
Akciový balíček
Pobyt s bonusom + 1 noc grátis
89 €
os. / noc
Akciový balíček
Rodinný pobyt na rekreačný poukaz
225 €
2 noci

Aktivity v okolí - Activitis

Atrakcie v okolí

Plánujete pobyt na Liptove a rozmýšľate nad atrakciami, ktoré vyplnia vaše voľné chvíle? Spoznajte množstvo letných či zimných atrakcií na Liptove, ktoré sa nachádzajú v blízkosti Gothalu.

Cyklotrasy v okolí

Patríte medzi vášnivých cyklistov či skôr tých rekreačných a máte chuť si počas návštevy rezortu Gothal aj trošku zapedálovať? Jednoduchšie aj náročnejšie cyklotrasy v nádhernom prostredí Liptova vás určite oslovia. Vyberte si túru podľa vašej chuti a síl. Poradíme vám nielen s výberom vhodnej cyklotúry, ale aj s organizovaním skupinových cyklotúr na ebikoch, ktoré vám radi požičiame.

Turistika v okolí

Gothal je vďaka svojej polohe ideálnou rekreačnou voľbou pre vyznávačov túr, či tzv. hikingu. Vybrať sa môžete na jednoduché túry ktoré sú vhodné aj pre deti a starších ľudí, či na tie náročnejšie v dvoch priľahlých národných parkoch (Nízke Tatry a Veľká Fatra),ktoré vám v cieli dodajú fantastický pocit.

Pricelist

Kam sa vybrať na výlet?

Chystáte sa na výlet na Liptov, do Nízkych Tatier alebo na Donovaly a hľadáte zaujímavé miesta, ktoré by ste mohli navštíviť? Práve pre vás a našich hostí sme pripravili tipy na aktivity na Liptove, ktoré si nemôžete nechať ujsť.

Pre rodiny s deťmi odporúčame návštevu hlavného mesta detí, Donovalkovo, či dedinku Habakuky, ktoré sú povinnou jazdou všetkých nadšencov rozprávok. Po dni plného zážitkov si príďte oddýchnuť do jedinečného Vodného sveta v našom rezorte Gothal, v ktorom si okrem zábavy aj aktívne oddýchnete. Vychytávkou, ktorej sa naši hostia tešia, je Floating - bazén s vodou z Mŕtveho mora a wellness plný sáun. Váš pobyt si vychutnáte aj vďaka skvelým jedlám v našej reštaurácii Smrek, v ktorej podávame sezónne špeciality a vlastnú organickú kávu.

Rezort Gothal je našimi hosťami obľúbený aj vďaka jeho skvelej polohe v blízkosti Donovál a Nízkych Tatier. Odtiaľ majú aktivity a turistiku len na skok do širokého okolia – Donovaly za menej ako 15 minút, Vlkolínec za 15 minút, Demänovské jaskyne za 40 minút a do Jasnej za necelú hodinu.

Ak sa rozhodnete vydať na niektorú nami odporúčanú atrakciu a preferujete pohodlné ubytovanie, rekreačný komplex Gothal je pre vás to pravé orechové. Okrem útulného ubytovania v apartmánoch blízko Donovál môžete zažiť kus tradície v chalupách v štýle ľudovej architektúry. Objavte krásy Liptova, Donovál a Nízkych Tatier v rámci pobytu v rezorte Gothal. Nebudete ľutovať.