×

Najvýhodnejšia cena len
pri rezervácii priamo u nás.

Kontaktujte recepciu
+421 945 44 55 44 | recepcia@gothal.sk

×
Darčeková poukázka
NEZÁVÄZNÁ REZERVÁCIA
×

Vaša nezáväzná cenová ponuka

Ďakujeme, Vaša správa bola odoslaná.Budeme Vás kontaktovať v čo najkratšom možnom čase.

Kontaktné informácie

Informácie o podmienkach spracovania Vašich osobných údajov, ako aj informácie o Vašich právach v súvislosti so spracovaním osobných údajov sú uvedené tu

* Polia označené hviezdičkou sú povinné

Rezervácia
Typ ubytovania
Dátum príchodu
Dátum odchodu
Dospelí
Deti
Promo kód

Akciové balíčky a pobyty na Liptove

Akciové balíčky a pobyty na Liptove

Akciové balíčky a pobyty na Liptove

Zľava na jarné pobyty

Objednajte si jarný pobyt s polpenziou v Gothale a my vám dáme zľavu – 30 % na ubytovanie. A to nie je všetko! K tomu vám pribalíme grilovačku s kompletným grilovacím menu a vstup na tenisový kurt zdarma. A čo deti? O tie sa postaráme tiež. Počas júnových víkendov pre ne pripravujeme bohatý animačný program

Zistiť viac

Dajte si štvrtú noc na nás!

Rezervujte si vašu prvú jarnú dovolenku v Gothale a my vám k tomu pridáme noc zdarma! Využite špeciálnu ponuku iba 10-tich balíčkov, v ktorých vám k pobytom na 3 a viac nocí s polpenziou pribalíme ubytovanie na ďalšiu noc, ale aj kompletné grilovacie menu na grilovanie na čerstvom vzduchu zdarma!

Zistiť viac

Vráťte sa ako vymenení!

Vymeňte domáce prostredie za chalúpky uprostred liptovskej prírody! Doprajte si zaslúžený oddych od učenia, varenia či od práce z domu a príďte sa nadýchať čerstvého vzduchu do Gothalu, ktorý znovu otvorí svoje útulné chalúpky s vlastnou terasou.

Zistiť viac

Rodinný pobyt na rekreačný poukaz

Využite novú možnosť získania rekreačného poukazu od Vášho zamestnávateľa a užite si skvelý rodinný pobyt s množstvom aktivít v hodnote 500 Eur, za ktorý zaplatíte iba 225 Eur!

Zistiť viac

Chuť Liptova pre dvoch

Maximalizujte svoje zážitky na Liptove v Gothale! Vychutnajte si zvýhodnený pobyt na 4 dni a 3 noci, v rámci ktorého si stihnete plnými dúškami užiť Gothal, ale aj jeho prekrásne liptovské okolie.

Zistiť viac

Rodičovský relax GOLD pre 2 osoby

Počas troch dní a dvoch nocí v Gothale sme pre vás pripravili balíček pre dvoch, ktorý obsahuje pre každého hosťa: 2x časovo neobmedzený vstup do bazénov, ale aj 30 minútovú masáž, alebo pedikúru, pri ktorej dokonale zrelaxujete. Nechýbajú samozrejme chutné domácke raňajky a večere formou bufetových stolov.

Zistiť viac

Rodičovský relax SILVER pre 2 osoby

Potešte vašich rodičov, alebo si spravte radosť vy a doprajte si oddych v dvojke v Gothale! Predstavujeme vám nový 3-dňový pobytový balíček už za 199 eur!

Zistiť viac

Aktuálne akciové balíčky a zľavnené pobyty na Liptove

Vyberte si z aktuálnej ponuky akciových balíčkov a zažite wellness pobyt na Liptove, o ktorom snívate už dlho.