-12.4 °C
Rezervácia

Apartmánový dom SMREK***

Apartmánový dom SMREK***

Ubytovanie
Dostupnosť
Dátum príchodu
Dátum odchodu
Dospelí
Deti
Kojenci

Threebox

Akciový balíček
Zasnežený Liptov - Pobyt na 3 dni
350 €
2 osoby
Akciový balíček
Zasnežený Liptov - Pobyt na 4 dni
525 €
2 osoby
Akciový balíček
Relaxačný balíček pre dvoch
40 €
3 h

Apartmánový dom SMREK*** - Activitis

Všeobecné informácie o apartmánovom dome

Ubytovanie v apartmánoch na Liptove uspokojí požiadavky každého typu návštevníka: od rodín a zamilovaných párov až po športovcov a účastníkov konferencií.

Single apartmán

Hľadáte miesto, kde si aktívne oddýchnete ako partia priateľov, či skôr potrebujete ubytovanie pre biznisové stretnutie? Moderné Single apartmány neďaleko strediska PARK SNOW Donovaly splnia všetky vaše požiadavky.

Double apartmán

Hľadáte ideálne miesto v prírode, kde by ste si mohli aktívne oddýchnuť aj s partnerom? Komfortný Double apartmán je vytvorený práve pre Vás. Relaxujte v krásnom prostredí neďaleko strediska Donovaly, našom wellness centre, spoznávajte krásy okolia, v zime lyžujte na Donovaloch, Nízkych Tatrách či na Malinom Brde.

Family apartmán

Túžite po aktívnej rodinnej dovolenke s deťmi v prírode? Potom je FAMILY apartmán v prostredí Nízkych Tatier tou pravou voľbou pre vás.

Pricelist

Základné informácie o apartmánoch:

 

Všetkým hosťom Apartmánového domu Smrek je k dispozícii:

 

Upozornenie pre hostí

Z dôvodu prebiehajúcich stavebných prác v Gothale by sme sa chceli vopred hosťom ospravedlniť za prípadný zvýšený hluk v niektorých miestach areálu. Pri výbere chalúp pre hostí berieme ohľad aj na túto skutočnosť a snažíme sa ich umiestniť tak, aby boli hlukom čo najmenej dotknutí. Výsledkom budú nové možnosti ubytovania, ale aj ďalšie služby či možnosti stravovania v Gothale.

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.