7.4 °C
Rezervácia

Fullimg

Redbox

Family apartmán

Túžite po aktívnej rodinnej dovolenke s deťmi v prírode? Potom je FAMILY apartmán v prostredí Nízkych Tatier tou pravou voľbou pre vás.

Pricelist

Rodinné apartmány v Nízkych Tatrách

Zažite s nami rodinnú dovolenku v našich rodinných „family“ apartmánoch v Nízkych Tatrách. Rodinné apartmány majú rozlohu 74 m2  a zmestí sa do nich maximálne 6 osôb.

Ak plánujete, že si budete variť sami, naše apartmány majú plne vybavenú kuchyňu s jedálenským stolom. Naopak, na prízemí Apartmánového domu Smrek sa nachádza moderná reštaurácia, v ktorej celú vašu rodinu obslúžime.

Samozrejmosťou je možnosť využitia detskej postieľky a WIFI pripojenie. Pokoj si doprajete v modernej obývacej časti apartmánu s televízorom a výhľadom na Nízke Tatry. Ak plánujete dlhší pobyt na Liptove, vyberte si z ponuky našich výhodných akciových balíčkov.

Veľkou výhodou je dostupnosť do okolitých častí. Z apartmánov to máte na skok na turistiku do Nízkych Tatier, do strediska Park Snow Donovaly či detského zábavného mestečka Donovalkovo.

Kliknite na video a pozrite si interiér rodinného Family apartmánu v našom rezorte Gothal. 

 

 

Family apartmány v Nízkych Tatrách - pôdorys
Pôdodrys Family apartmánu

Základné informácie o vybavení FAMILY apartmánov:

 

Ubytovanie SMREK 

Cena za apartmán

1 noc

Family

4 osoby

Double

2 osoby

Single

2 osoby

Mimosezóna

3. 4. - 30. 6.

1. 9. - 25. 12.

170 €100 €100 €

Sezóna

1. 7. - 31. 8.

2. 1. - 2. 4.

180 €110 €110 €

Hlavná sezóna

26. 12. - 1. 1.

Veľká noc

240 €140 €140 €

Ceny sú uvedené s 10 % DPH, za apartmán na jednu noc.

Prístelka 25 €/ noc, detská postieľka 5€/ noc.

 

V cene ubytovania je zahrnuté:

 

V cene ubytovania nie je zahrnuté:

 

Check in od 14:00, check out do 11:00

Pobyt nie je možný so zvieratami

 

Storno podmienky platné pre ubytovanie v apartmánoch 

 

Vybavte si u nás PARK SNOW Card!

Ak sa rozhodnete, že v apartmánoch v Gothale v prírode Nízkych Tatier strávite aspoň 2 noci, ponúkame vám možnosť vybaviť si zľavovú kartu PARK SNOW Card. S ňou získate možnosť využívať služby v širokom okolí za zvýhodnené ceny. Krásna príroda Nízkych Tatier a stredisko PARK SNOW Donovaly ponúka množstvo aktivít, z ktorých si určite vyberiete.

Kartu si môžete vybaviť na počkanie priamo na recepcii a vydanie je spoplatnené sumou 2,20 €.

PARK SNOW Card zima – platnosť od 1. 12. 2018 do 31. 3. 2019

PARK SNOW Card leto – platnosť od 1. 6. 2019 do 31. 10. 2019

Viac informácii o PARK SNOW Card získate na: www.parksnowcard.sk

Karta Park Snow Card plná výhod a zliav pre rodinný pobyt v okolí Nízkych Tatier Karta Park Snow Card plná výhod a zliav pre rodinný pobyt v prírode Nízkych Tatier

Kam sa vybrať počas pobytu v apartmánoch v Nízkych Tatrách?

Nízke Tatry ponúkajú množstvo zaujímavých aktivít kam vybehnúť na výlet počas vášho pobytu v apartmánoch. V sekcii Atrakcie v okolí máme pre vás pripravené tipy na atrakcie v Nízkych Tatrách a okolí, ktoré vám odporúčame počas vášho pobytu v apartmánoch navštíviť. Rodinám s deťmi sa určite zapáči hlavné mesto detí, Donovalkovo, alebo Dobšinského rozprávková dedinka Habakuky.


Naši hostia rezort Gothal obľubujú vďaka jeho skvelej polohe v blízkosti strediska Park Snow Donovaly a okolitej prírode Nízkych Tatier. Odtiaľ majú aktivity a turistiku len na skok do širokého okolia – Vlkolínec, Demänovské jaskyne či Jasná. Oddychový a zaujímavý program počas pobytu ponúkame aj v našom rezorte Gothal. A nie je ho málo:

Potešte svojich najbližších
darčekovým poukazom

Zakúpiť poukaz