-2.1 °C
Rezervácia

Fullimg

Redbox

Všeobecné informácie o apartmánovom dome

Ubytovanie v apartmánoch na Liptove uspokojí požiadavky každého typu návštevníka: od rodín a zamilovaných párov až po športovcov a účastníkov konferencií.

Pricelist

Moderné apartmány na Liptove

Apartmánový dom Smrek sa nachádza na začiatku rezortu Gothal, naľavo od chalúp. Naše apartmány na Liptove sa nachádzajú na dvoch poschodiach apartmánového domu. Ponúkame tri možnosti ubytovania, a to v dvojlôžkovom single apartmáne,
34 m^2 double apartmáne alebo veľkom rodinnom family apartmáne. Ubytovanie v apartmánoch je situované v krásnej prírode Liptova s výbornou dostupnosťou do okolitých častí – na skok sú Donovaly, Nízke Tatry či Liptovský Mikuláš.

Súčasťou je aj reštaurácia, ktorá sa nachádza na prízemí Apartmánového domu Smrek. Pred apartmánovým domom je dostatok parkovacích miest pre ubytovaných a návštevníkov, ale aj detské ihrisko pre najmenších. Naši hostia majú v areáli rezortu Gothal k dispozícií Vodný svet s wellness, fitness centrum, detský kútik, športové a spoločenské aktivity. A to všetko len pár krokov z apartmánového domu. U nás si Liptov zamilujete.

 

Všetkým hosťom Apartmánového domu Smrek je k dispozícii:

 

 Mapa rezortu Gothal

Mapa rezoru Gothal Liptovska Osada so zobrazenim ubytovania, stravovania a welness

Vybavte si u nás PARK SNOW Card!

Ak sa rozhodnete, že v apartmánoch na Liptove v Apartmánovom dome SMREK strávite aspoň 2 noci, ponúkame vám možnosť vybaviť si zľavovú kartu PARK SNOW Card. S ňou získate možnosť využívať služby v širokom okolí za zvýhodnené ceny.

Kartu si môžete vybaviť na počkanie priamo na recepcii a vydanie je spoplatnené sumou 2,20 €.

 

PARK SNOW Card zima – platnosť od 1. 12. 2018 do 31. 3. 2019

PARK SNOW Card leto – platnosť od 1. 6. 2019 do 31. 10. 2019

Viac informácii o PARK SNOW Card získate na: www.parksnowcard.sk

Gothal - apartmány na Liptove -Park Snow Card v leteGothal - apartmány na Liptove - Park Snow Card v zime

Kam sa vybrať počas pobytu v apartmánoch na Liptove?

Liptov ponúka veľa zaujímavých možností kam vybehnúť na výlet. V sekcii Atrakcie v okolí máme pre vás pripravené tipy na atrakcie na Liptove a jeho okolí, ktoré vám odporúčame počas vášho pobytu v apartmánoch navštíviť. Rodinám s deťmi sa určite zapáči hlavné mesto detí, Donovalkovo, alebo lanový park Tarzania. U nás sa deti môžu vyblázniť na detskom ihrisku alebo detskom kútiku, ktorý je plný hračiek.


Naši hostia rezort Gothal obľubujú vďaka jeho skvelej polohe v blízkosti mesta Liptovský Mikuláš a okolitej prírode Liptova. Odtiaľ majú aktivity a turistiku len na skok do širokého okolia – Vlkolínec, Demänovské jaskyne či Jasná. Oddychový a zaujímavý program počas ubytovania v apartmánoch ponúkame aj v našom rezorte Gothal na Liptove. A nie je ho málo:

Potešte svojich najbližších
darčekovým poukazom

Zakúpiť poukaz