7.4 °C
Rezervácia

Fullimg

Redbox

Double apartmán

Hľadáte ideálne miesto v prírode, kde by ste si mohli aktívne oddýchnuť aj s partnerom? Komfortný Double apartmán je vytvorený práve pre Vás. Relaxujte v krásnom prostredí neďaleko strediska Donovaly, našom wellness centre, spoznávajte krásy okolia, v zime lyžujte na Donovaloch, Nízkych Tatrách či na Malinom Brde.

Pricelist

Romantický pobyt v double apartmáne blízko strediska Park Snow Donovaly 

Priestranne zariadený 34 m2  apartmán s manželskou posteľou je vhodný na romantický pobyt neďaleko Donovál. Apartmán je vhodný pre pár alebo menšiu rodinu, s možnosťou využitia 2 prísteliek i detskej postieľky.

Moderné vybavenie a prírodné materiály, ktoré sú použité v izbách uspokoja aj náročnejších klientov, ktorí sa rozhodnú stráviť pobyt či lyžovanie na Donovaloch. Izba je súčasťou Apartmánového domu Smrek a má plne vybavenú kuchyňu i jedálenský stôl.

Ak zveríte stravovanie do našich rúk, na prízemí apartmánového domu sa nachádza moderná reštaurácia, v ktorej vás radi obslúžime. Káblová televízia a WIFI pripojenie je samozrejmosťou.

Výhodou apartmánov je dostupnosť do blízkeho okolia, z ktorých to máte na skok do strediska Park Snow Donovaly alebo detského mestečka Donovalkovo.

Pozrite si video a nechajte sa očariť double apartmánom v našom rezorte Gothal.

 

Podorys Double apartmanu v Gothale blízko strediska Donovaly
Pôdorys double apartmánu

 

 

 

Základné informácie o vybavení DOUBLE apartmánov:

  

Ubytovanie SMREK 

Cena za apartmán

1 noc

Family

4 osoby

Double

2 osoby

Single

2 osoby

Mimosezóna

3. 4. - 30. 6.

1. 9. - 25. 12.

170 €100 €100 €

Sezóna

1. 7. - 31. 8.

2. 1. - 2. 4.

180 €110 €110 €

Hlavná sezóna

26. 12. - 1. 1.

Veľká noc

240 €140 €140 €

Ceny sú uvedené s 10 % DPH, za apartmán na jednu noc.

Prístelka 25 €/ noc, detská postieľka 5€/ noc.

 

V cene pobytu je zahrnuté:

 

V cene pobytu nie je zahrnuté:

 

Check in od 14:00, check out do 11:00

Pobyt nie je možný so zvieratami

 

Storno podmienky platné pre ubytovanie v apartmánoch

 

Vybavte si u nás počas pobytu PARK SNOW Card Donovaly!

Ak sa rozhodnete, že v Gothale strávite aspoň 2 noci, ponúkame vám možnosť vybaviť si zľavovú kartu PARK SNOW Card. S ňou získate možnosť využívať služby v rámci pobytu na Donovaloch a v širokom okolí Nízkych Tatrách za zvýhodnené ceny. Ak prídete v zime, určite oceníte zľavy na skipasy v PARK SNOW Donovaly, požičanie lyží a výstroja či zľavy v rôznych reštauráciách vrátane McDonald´s v Banskej Bystrici.

Kartu si môžete vybaviť na počkanie priamo na recepcii a vydanie je spoplatnené sumou 2,20 €. 

PARK SNOW Card zima – platnosť od 1. 12. 2018 do 31. 3. 2019

PARK SNOW Card leto – platnosť od 1. 6. 2019 do 31. 10. 2019

Viac informácii o PARK SNOW Card získate na: www.parksnowcard.sk

 Karta Park Snow Card plná výhod a zliav pre nezabudnuteľný pobyt na Donovaloch Karta Park Snow Card plná výhod a zliav pre lepší pobyt na Liptove, Donovaloch alebo okolí Nízkych Tatier

Kam sa vybrať počas pobytu na Donovaloch?


Donovaly ponúkajú množstvo zaujímavých miest kam vybehnúť na výlet počas vášho pobytu. V sekcii Atrakcie v okolí máme pre vás pripravené tipy na atrakcie na Liptove a jeho okolí, ktoré vám odporúčame počas vášho pobytu na Donovaloch navštíviť. Rodinám s deťmi sa určite zapáči hlavné mesto detí, Donovalkovo, alebo rozprávková dedinka Habakuky, ktorú nájdete na Donovaloch pod zjazdovkou Nová Hoľa.


Naši hostia rezort Gothal obľubujú vďaka jeho skvelej polohe v blízkosti strediska Park Snow Donovaly a okolitej prírode Liptova. Odtiaľ majú aktivity a turistiku len na skok do širokého okolia – Vlkolínec, Demänovské jaskyne či Jasná. Oddychový a zaujímavý program počas pobytu ponúkame aj v našom rezorte Gothal blízko Donovál. A nie je ho málo:

Ak plánujete dlhší pobyt na Liptove, vyberte si z ponuky našich výhodných akciových balíčkov.

 

Potešte svojich najbližších
darčekovým poukazom

Zakúpiť poukaz