10.1 °C
Rezervácia

Fullimg

Redbox

Všeobecné informácie o Wellness

Kde lepšie zrelaxujete, ak nie vo wellness v nádhernom prostredí Liptova, v modernom a bohato vybavenom Wellness svete v srdci rezortu Gothal? Práve toto je miesto, odkiaľ sa vrátite ako znovuzrodení. Wellness v Gothale je prepojený s Vodným svetom, teda s troma bazénmi.

Pricelist

Ak hľadáte tiché miesto na relaxáciu po stresujúcom dni v práci alebo priestor na poriadny oddych po športovom výkone, Gothal wellness na Liptove je pre vás ideálny. Nechajte sa hýčkať príjemným a upokojujúcim teplom fínskejalebo parnej sauny, vyberte si tropický či bylinkový kúpeľ v sanáriu, zažite nadnášanie v slanej, morskej vode z Mŕtveho mora alebo sa nechajte unášať jemnou hudbou v relaxačnej miestnosti. Nás wellness v krásnom prostredí Liptova vám dá na výber.

Pre tých akčnejších ponúkame možnosť si zaplávať v bazénoch Vodného sveta. Nájdete tu nielen 25 metrov dlhý plavecký bazén so šiestimi dráhami, ale aj relaxačný bazén s vodnými tryskami a LED podsvietením. Nezabúdame ani na tých najmenších. V detskom bazéne ich čakajú rôzne hračky a vodná atrakcia Ježko, s ktorými sa môžu vyblázniť do sýtosti.

Bližšie informácie o Wellness ponuke na Liptove

Otváracie hodiny sáun

Pondelok - Piatok:   14:00 - 21:30

Sobota - Nedeľa:     10:00 - 21:30

Potešte svojich najbližších
darčekovým poukazom

Zakúpiť poukaz