×

Najvýhodnejšia cena len
pri rezervácii priamo u nás.

Kontaktujte recepciu
+421 945 44 55 44 | recepcia@gothal.sk

×
Darčeková poukázka
×

Výhodné akciové balíčky

Vyberte si niektorý z našich časovo limitovaných balíčkov a užite si pobyty, ale aj rôzne služby v Gothale za najvýhodnejšiu cenu.

Viac o balíčkoch
NEZÁVÄZNÁ REZERVÁCIA
×

Vaša nezáväzná cenová ponuka

Ďakujeme, Vaša správa bola odoslaná.Budeme Vás kontaktovať v čo najkratšom možnom čase.

Kontaktné informácie

Informácie o podmienkach spracovania Vašich osobných údajov, ako aj informácie o Vašich právach v súvislosti so spracovaním osobných údajov sú uvedené tu

* Polia označené hviezdičkou sú povinné

Rezervácia
Typ ubytovania
Dátum príchodu
Dátum odchodu
Dospelí
Deti
Promo kód

Fullimg

Redbox

Detský bazén

Všetky deti si v detskom bazéne prídu na svoje. Jeho teplota má príjemných 34 °C a nachádza sa tu tiež vodná atrakcia Ježko, ktorá sa spúšťa v pravidelnom časovom intervale.

Pricelist

Ak majú vaše deti viac energie ako vy, nechajte ich vyšantiť sa v detskom bazéne, ktorý sa nachádza vo Vodnom svete a v blízkosti Gothal wellnessu. Voda má príjemných 34 stupňov, takže sa nemusíte obávať, že by im bola zima a že by mohli prechladnúť. V bazéne nájdu veľa vodných hračiek na prelievanie a striekanie vody, malú, vodnú šmýkačku a vodnú atrakciu Ježko – hlavicu, ktorá v pravidelných intervaloch strieka vodu do všetkých strán. Navyše, bazén sa nachádza v blízkosti ležadiel, preto sa nemusíte obávať, že by ste na vaše šidlá nevideli. Detský bazén ponúka všetko čo iné kúpaliská v Nízkych Tatrách alebo Donovaloch.

Okrem zábavy v samotnom bazéne je v jeho okolí množstvo ďalších možností na hranie. Detský hrad je oáza hier pre deti. Nájdu v ňom aktivity na skákanie a šmýkanie sa, sieťový tunel, súťaže medzi súrodencami, stupienkový most, ktorý poskytuje výhľad na okolie a mäkký, boxovací, závesný valec pre budúceho zápasníka či zápasníčku. Vaša ratolesť sa určite nebude nudiť.

Gothal - detsky bazén s detským hradom a strakciami pre deti

Detský hrad ponúka vyše 20 m2 zábavy, deti môžu využiť niektorú zo “suchozemských” atrakcii:

Cenník bazénov

AktivityČasDospelýDieťa nad 100 cm do 15 rokovŽTP, seniori nad 62 rokov
Bazény - Sauny*3 h24 €16 €18 €
Bazény2 h12 €8 €10 €
Plavecký bazén1 h6 €4 €5 €
Sauny*2 h12 €10 €10 €

 

Rodinné balíčkyČasCena
Bazény a sauny*, 2 dospelí + 1 dieťa do 15 rokov3 h46 €
Bazény a sauny*, 2 dospelí + 2 deti do 15 rokov3 h60 €
Doplatok za každé ďalšie dieťa 7 €
Zapožičanie osušky 2 €
Zapožičanie župana 2 €

*Vstup do sauny je možný len pre staršie osoby ako 12 rokov. Pri vstupe do areálu Vodhého sveta Gothal sa oboznámte s návštevným poriadkom a dodržiavajte jeho ustanovenia. Počas pobytu majte pri sebe čipové hodinky, ktorých strata je spoplatnená sumou 30 €. Vstup pre 2 deti do 100 cm v sprievode dospelej osoby je zadarmo. Prevádzková doba bazénov a wellness končí 30 minút pred skončením otváracích hodín areálu.

Za každých začatých 30 minút je doplatok 3 €.

 

Regionálna zľava – 10 % platí pre obyvateľov Liptovskej Osady, Liptovských Revúc a Liptovsej Lúžnej po predložení preukazu totožnosti.

 Vodný svet s detským bazénom v rezorte Gothal

 

Detský bazén nájdete v budove Vodného sveta.

Potešte svojich najbližších
darčekovým poukazom

Zakúpiť poukaz