×

Najvýhodnejšia cena len
pri rezervácii priamo u nás.

Kontaktujte recepciu
+421 945 44 55 44 | recepcia@gothal.sk

×
Darčeková poukázka
Rezervácia
Typ ubytovania
Dátum príchodu
Dátum odchodu
Dospelí
Deti
Kupón

Penzióny Jedľa a Céder

Penzióny Jedľa a Céder

Threebox

Penzióny Jedľa a Céder - Activitis

Všeobecné informácie o penziónoch

Ubytujte sa v Penziónoch Jedľa alebo Céder, ktoré majú na výber až 5 typov izieb. Vhodné sú nielen pre páry a rodiny, ale aj ako ubytovanie v rámci firemných akcií na Liptove.

Zistiť viac

Izba Twin

Útulná izba pre 2 osoby s oddelenými lôžkami a rozlohou 22 m2. Hľadáte miesto, kde si aktívne oddýchnete ako partia priateľov, či skôr potrebujete ubytovanie pre biznisové stretnutie? Moderné izby Twin neďaleko strediska PARK SNOW Donovaly splnia všetky vaše požiadavky.

Zistiť viac

Izba Double

Ideálna izba pre dvojicu s manželskou posteľou a rozlohou 22 m2. Hľadáte ideálne miesto v prírode, kde by ste si mohli aktívne oddýchnuť aj s partnerom? Útulné izby Double sú tou správnou voľbou. Relaxujte v krásnom liptovskom prostredí neďaleko strediska Donovaly v našom Vodnom svete s wellness a spoznávajte krásy okolia.

Zistiť viac

Izba Triple

Bezbariérová izba s dvoma spálňami s rozlohou 46 m2 pre 3 osoby. Hľadáte miesto, kde si aktívne oddýchnete ako partia priateľov, či skôr potrebujete ubytovanie pre biznisové stretnutie? Moderné izby Triple neďaleko strediska PARK SNOW Donovaly splnia všetky vaše požiadavky.

Zistiť viac

Izba Family

Rodinná izba s dvoma spálňami a s rozlohou 46 m2 je vhodná pre 4 osoby. Túžite po aktívnej rodinnej dovolenke s deťmi v prírode? Potom sú izby Family v prostredí Nízkych Tatier tou pravou voľbou pre vás.

Zistiť viac

Apartmán De Luxe

Náročnejších návštevníkov poteší priestranný podkrovný apartmán pre 4 osoby s nadštandardným vybavením a rozlohou 83 m2. K dispozícii sú dve spálne, kuchynský kút, jedálenské sedenie, samostatná toaleta a veľkorysá kúpeľňa so sprchou a aj rohovou vaňou.

Zistiť viac

Pricelist

Základné informácie o Penziónoch Jedľa a Céder:

 

Upozornenie pre hostí

Z dôvodu prebiehajúcich stavebných prác v Gothale by sme sa chceli vopred hosťom ospravedlniť za prípadný zvýšený hluk v niektorých miestach areálu. Pri výbere ubytovania pre hostí berieme ohľad aj na túto skutočnosť a snažíme sa ich umiestniť tak, aby boli hlukom čo najmenej dotknutí. Výsledkom budú nové možnosti ubytovania, ale aj ďalšie služby či možnosti stravovania v Gothale.

 

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

Threebox