×

Najvýhodnejšia cena len
pri rezervácii priamo u nás.

Kontaktujte recepciu
+421 945 44 55 44 | recepcia@gothal.sk

×
Darčeková poukázka
NEZÁVÄZNÁ REZERVÁCIA
×

Vaša nezáväzná cenová ponuka

Ďakujeme, Vaša správa bola odoslaná.Budeme Vás kontaktovať v čo najkratšom možnom čase.

Kontaktné informácie

Informácie o podmienkach spracovania Vašich osobných údajov, ako aj informácie o Vašich právach v súvislosti so spracovaním osobných údajov sú uvedené tu

* Polia označené hviezdičkou sú povinné

Rezervácia
Typ ubytovania
Dátum príchodu
Dátum odchodu
Dospelí
Deti
Promo kód

Fullimg

Redbox

Všeobecné informácie o penziónoch

Ubytujte sa v Penziónoch Jedľa alebo Céder, ktoré majú na výber až 5 typov izieb. Vhodné sú nielen pre páry a rodiny, ale aj ako ubytovanie v rámci firemných akcií na Liptove.

Pricelist

Útulné ubytovanie v penziónoch

Penzióny Jedľa a Céder sú svojou architektúrou, počtom a rozložením izieb identické. Oba penzióny majú 11 izieb a 2 apartmány s celkovou kapacitou 35 lôžok a sú situované na 3 podlažiach. Na výber máte ubytovanie v dvojlôžkových Izbách Twin alebo Double, trojlôžkovej Izbe Triple, štvorlôžkovej Izbe Family alebo v priestrannom podkrovnom Apartmáne De Luxe.

 

Ubytovanie v penziónoch je situované v krásnej prírode Liptova s výbornou dostupnosťou do susedných lokalít – na skok sú Donovaly, Nízke Tatry či Liptovský Mikuláš. Naši hostia majú v areáli rezortu Gothal k dispozícii Vodný svet  s wellness, fitness centrumreštauráciu VlnkaKolibu Liptov, detský kútik, športové a spoločenské aktivity. V zimných mesiacoch môžu dokonca využiť aj ľadovú plochu v Gothale s možnosťou zapožičať si korčule. A to všetko len pár krokov od penziónov. U nás si Liptov zamilujete.

 

 

Check-in – na recepcii v Kolibe LIPTOV

Ešte pred tým, ako sa ubytujete v penzióne, zamierte do Koliby Liptov na recepciu, kde môžete zrealizovať Check-in.

  

Recepciu nájdete v Kolibe Liptov. Konkrétne izby nájdete v Penziónoch Jedľa a Céder oproti cez cestu po zrealizovaní check-inu.

 

Penzióny Jedľa a Céder nájdete po ľavej strane na hlavnej ceste do Liptovskej Lúžnej, ihneď oproti Kolibe Liptov a v bezprostrednej blízkosti chalúp.

 

 

Donáška jedla do penziónov

Raňajky do izby či apartmánu

Milujete raňajky v pyžame v obývačke s vašou rodinou? Užite si ich takto aj v Gothale! Raňajkový košík plný slaných či sladkých dobrôt vám radi donesieme až pred izbu či apartmán. Službu si jednodnucho objednáte telefonicky alebo osobne na recepcii v Kolibe Liptov

Raňajkové menu

 

 

 

 Ak plánujete dlhší pobyt na Liptove, vyberte si z ponuky našich výhodných akciových balíčkov.

 

Vybavte si u nás PARK SNOW Card!

Ak sa rozhodnete, že v Gothale strávite aspoň 2 noci, ponúkame vám možnosť vybaviť si zľavovú kartu PARK SNOW Card. S ňou získate možnosť využívať služby v širokom okolí za zvýhodnené ceny.

Kartu si môžete vybaviť na počkanie priamo na recepcii a vydanie je spoplatnené sumou 2,90 €.

 

Výhody PARK SNOW Card v Gothale 

10% zľava v dňoch pondelok až štvrtok na tieto služby:

 

Zľavy platia počas LETNEJ sezóny 2021 1. 6. 2021 - 31. 10. 2021, poskytovanie zliav s výnimkou dní piatok až nedeľa a termínov: 30.8.- 2.9., 13.-16.9., 28.10. 2021.

Možnosť čerpania zliav počas otváracích hodín. Frekvencia čerpania zľavy 1x denne.
 

Park Snow Card LETO -  platnosť 1. 6. 2021 - 31. 10. 2021
Park snow Card ZIMA -  platnosť 1. 12. 2021 - 31. 3. 2022

Viac informácii o PARK SNOW Card získate na: www.parksnowcard.sk

Gothal - apartmány na Liptove -Park Snow Card v leteGothal - apartmány na Liptove - Park Snow Card v zime

Kam sa vybrať počas pobytu v penzióne na Liptove?

Liptov ponúka veľa zaujímavých možností kam vybehnúť na výlet. V sekcii Atrakcie v okolí máme pre vás pripravené tipy na atrakcie na Liptove a jeho okolí, ktoré vám odporúčame počas vášho pobytu v penzióne navštíviť. Rodinám s deťmi sa určite zapáči hlavné mesto detí, Donovalkovo, alebo lanový park Tarzania. U nás sa deti môžu vyblázniť na detskom ihrisku alebo detskom kútiku, ktorý je plný hračiek.


Naši hostia rezort Gothal obľubujú vďaka jeho skvelej polohe v blízkosti mesta Liptovský Mikuláš a okolitej prírode Liptova. Odtiaľ majú aktivity a turistiku len na skok do širokého okolia – VlkolínecDemänovské jaskyne či Jasná. Oddychový a zaujímavý program počas ubytovania v penziónoch ponúkame aj v našom rezorte Gothal na Liptove. A nie je ho málo:

Potešte svojich najbližších
darčekovým poukazom

Zakúpiť poukaz