×

Najvýhodnejšia cena len
pri rezervácii priamo u nás.

Kontaktujte recepciu
+421 945 44 55 44 | recepcia@gothal.sk

×
Darčeková poukázka
NEZÁVÄZNÁ REZERVÁCIA
×

Vaša nezáväzná cenová ponuka

Ďakujeme, Vaša správa bola odoslaná.Budeme Vás kontaktovať v čo najkratšom možnom čase.

Kontaktné informácie

Informácie o podmienkach spracovania Vašich osobných údajov, ako aj informácie o Vašich právach v súvislosti so spracovaním osobných údajov sú uvedené tu

* Polia označené hviezdičkou sú povinné

Rezervácia
Typ ubytovania
Dátum príchodu
Dátum odchodu
Dospelí
Deti
Promo kód

Penzión Borovica

Penzión Borovica

Threebox

Penzión Borovica - Activitis

Všeobecné informácie o penzióne Borovica

Ubytovanie v dvojlôžkových izbách v penzióne s vlastnou saunou a jedálňou je ideálne pre páry, trojčlenné rodiny s malým dieťaťom, ale aj firmy či samostatné väčšie skupiny, ktoré môžu využiť viacero izieb a spoločnú jedáleň pre súkromné stravovanie, ale aj spoločenské akcie všetkých typov. Súkromný wellness so saunou zas poteší priaznivcov aktívneho oddychu.

Zistiť viac

Izba Double

Ideálna izba pre dvojicu s manželskou posteľou a rozlohou 24 m2 v blízkosti strediska Donovaly. V útulnej izbe Double s dreveným obkladom z voňavej borovice sa budete cítiť ako v bavlnke a užijete si tak aktívny oddych po dni plnom aktivít na Liptove.

Zistiť viac

Izba Twin

Priestranná izba s dvoma oddelenými lôžkami a rozlohou 24 m2 je vhodná pre dvoch jednotlivcov. Ak hľadáte miesto na Liptove pre celú partiu, alebo firmu s vlastným wellnessom a jedálňou, drevom obložené Izby Twin v penzióne Borovica sú na to ako stvorené.

Zistiť viac

Pricelist

Penzión Borovica v sebe ukrýva 14 pohodlných drevom obkladaných dvojlôžkových izieb. Vlastná multifunkčná jedáleň s kuchyňou, ale aj privátny wellness  vám v prípade väčšej skupiny poskytnú skvelé útočisko a súkromie pre všetky vaše skupinové aktivity.

Threebox