×

Najvýhodnejšia cena len
pri rezervácii priamo u nás.

Kontaktujte recepciu
+421 945 44 55 44 | recepcia@gothal.sk

×
Darčeková poukázka
×

Výhodné akciové balíčky

Vyberte si niektorý z našich časovo limitovaných balíčkov a užite si pobyty, ale aj rôzne služby v Gothale za najvýhodnejšiu cenu.

Viac o balíčkoch
NEZÁVÄZNÁ REZERVÁCIA
×

Vaša nezáväzná cenová ponuka

Ďakujeme, Vaša správa bola odoslaná.Budeme Vás kontaktovať v čo najkratšom možnom čase.

Kontaktné informácie

Informácie o podmienkach spracovania Vašich osobných údajov, ako aj informácie o Vašich právach v súvislosti so spracovaním osobných údajov sú uvedené tu

* Polia označené hviezdičkou sú povinné

Rezervácia
Typ ubytovania
Dátum príchodu
Dátum odchodu
Dospelí
Deti
Promo kód

Fullimg

Redbox

Klzisko - iba počas zimnej sezóny

Užite si zimu v Gothale naplno a spoznajte, čo je to pravá liptovská vyštípaná tvár. Pozývame vás na naše nové zimné ľadové klzisko v Gothale!

Pricelist

Spríjemnite si váš pobyt v Gothale počas zimnej sezóny aktivitou, ktorá je so zimou u nás úzko spätá. Zakorčuľujte si s celou rodinou či priateľmi v krásnej prírode Liptova, na klzisku v Gothale.

 

O klzisku:

 

Otváracia doba klziska:

Sezóna 2019/2020 bola ukončená!

 

Požičovňa korčúľ a vybavenia:

Nepribalili ste si na váš pobyt korčule? Nevadí! Radi vám ich požičiame.

Požičať si môžete dámske, pánske či detské korčule. Pre najmenších korčuliarov máme k dispozícii pripravené aj detské prilby či oporné pomôcky. Požičovňu nájdete na recepcii v budove Vodného sveta, cez ktorú sa zároveň dostanete na klzisko.

 

Prenájom ľadovej plochy:

Prenajmite si klzisko pre vašu partiu, alebo si zahrajte hokej na čerstvom vzduchu! Pokiaľ ste partička hokejistov, radi vám zadarmo požičiame bránky a naše klzisko sa v okamihu premení na parádny „ outdoorový zimák“.

 

V prípade záujmu o prenájom celej ľadovej plochy pre vás a priateľov, či hokejovú partičku, nás, prosím, kontaktuje na číslo recepcie Vodného sveta +421 948 72 12 12.

V prípade rezervácie klziska pre hokejové kluby, škôlky, kurzy, eventy, firemné akcie či teambuldingy nás, prosím, kontaktujte na čísle +421 905 475 475, alebo mailom na eventy@gothal.sk

 

Cenník

VstupČasCena
Korčulovanie dospelí3 hodiny4 €
Korčulovanie deti do 12 rokov3 hodiny2 €
Požičanie korčúľ (dámske, pánske, detské)3 hodiny5 €
Požičanie prilby3 hodiny1 €
 Prenájom ľadovej plochy1 hodina 60 € 

Doklad o zaplatení je vstupenkou na ľadovú plochu.

Záloha pri požičaní korčúľ = 30 EUR

 

 

Z bezpečnostných dôvodov je prísny zákaz vstupu na ľadovú plochu bez korčúľ. S výnimkou prenájmu celej ľadovej plochy je na klzisko zákaz vstupu s hokejkami.

Návštevníci sú povinní dodržiavať prevádzkový poriadok klziska.

  

Náš tip

Zohrejte sa po korčuľovaní pri teplom čaji a chrumkavej pizzi v reštaurácii Vlnka, ktorá sa nachádza hneď vedľa klziska. Tých, ktorým na ľade poriadne vyhladne a majú chuť na poctivú slovenskú kuchyňu, radi privítame v Kolibe Liptov. Čo je lepšie, ako dať si horúci kohúti vývar, halušky či strapačky po poriadnom športovom výkone.

 

 

Korčuľovaním sa deň v Gothale nekončí.

Po korčuľovaní na čerstvom vzduchu sa môžete vyhriať aj v našom saunovom svete či horúcom bazéne vo Vodnom svete. Zaručene si oddýchnete aj na jednej z našich masáží alebo pri floatingu. Pokiaľ prídete celá rodina, zábavu môžete presunúť na bowling či biliard.

Športovcom odporúčame náš 25-metrový plavecký bazén, moderné fitness centrum či výstup na jedinú ferratu na Liptove – Ferratu Dve veže, na ktorú vám poskytneme kompletnú výstroj.

Rodiny s deťmi zas ocenia možnosti, ktoré prinášame pre ich ratolesti. Tých najmenších pozývame do detského kútikudetského bazénu s hradom vo Vodnom svete, či ihriská.

Potešte svojich najbližších
darčekovým poukazom

Zakúpiť poukaz