Accommodation

Accommodation

Accommodation
Availability
Date of arival
Date of departure
Adults
Children
Infants

Threebox

Special package
Relax package for 2 persons
36 €
3 h
Special package
Relaxation, rest, beauty
49 €
150 min
Special package
Easter vacation for two
300 €
3 noci

Accommodation - Activitis

Apartment house SMREK***

Apartment house SMREK in Gothal resort has spacious and cozy apartments surrounded by beautiful nature with a view on the mountains of Nízke Tatry. This type of accommodation will fulfill the requirements of any type of visitor: from families and couples in love to athletes and conference participants. The option of a fully furnished kitchen especially for families is an ideal choice when booking accommodation.

CHALETS

Chalets are created in the spirit of folk architecture of Liptov village using mostly natural materials such as wood and stone. They resemble those in old paintings of Slovak painters.

Pricelist

Jedinečné ubytovanie na Liptove

Ak hľadáte ubytovanie na Liptove, potom ste na správnom mieste. Gothal Liptovská Osada vám neponúka iba ubytovanie v priestranných a útulných apartmánoch či štýlových chalupách. V našom rezorte nájdete aj vodný svet s viacerými bazénmi, wellness so saunami a floatingom, reštaurácie, konferenčnú miestnosť a omnoho viac. Naše ubytovanie si vyberajú aj hostia, ktorí hľadajú hotel na Liptove – v našej reštaurácii Smrek totiž podávame raňajky, obedy a večere, a to pre hostí ubytovaných v apartmánoch aj v chalupách. Váš pobyt na Liptove si s nami naozaj vychutnáte!

Naši hostia obľubujú ubytovanie v rezorte Gothal aj pre jeho skvelú polohu. Všetci nadšenci prírody, športu, turistiky, lyžovania, relaxu, zábavy a kultúry ocenia blízkosť fantastických lokalít, ako sú Donovaly či Nízke Tatry. Ak máte radi Donovaly a chystáte sa ich využiť v letnej či zimnej sezóne, ale nechcete sa vzdať pohodlia a služieb, ktoré vám ponúka náš rezort, potom sa ubytujte v Gothale – na Donovaloch ste od nás autom za 15 minút. Okrem toho si u nás môžete vybaviť aj PARK SNOW Card a s ňou využiť zľavy na služby na Donovaloch a v širokom okolí.