Dotknite sa hviezd blízko raja | GOTHAL Residence

Galéria Domov

Typ Malý dom

Útulná drevenica s plným vybavením

Pri Malých domoch je podlahová plocha od 60 do 75 m2. Sú určené pre pohodlné bývanie 2 – 4 osôb. Na prízemí sa nachádza dostatočne veľký vstupný priestor, kde si môžete zložiť aj celý lyžiarsky výstroj. Je tu kuchynka, hala s jedálenským stolom a obývacia izba, z ktorej sa dá vyjsť na terasu. To využijete napr. na podávanie letných raňajok. Na poschodí je jedna až dve spálne a kúpeľňa s WC.

Typová architektúra | PDF

Dom M1 Dom M2 Dom M3 Dom M4 Dom M5 Dom M6

 

Typ Stredný dom

Ani malý, ani veľký, taký akurát

Pri typoch Stredný dom je podlahová plocha od 80 do 110 m2. Sú navrhnuté na ubytovanie 3 až 6 osôb. Na prízemí oceníte dostatočne veľký priestor na odloženie a skladovanie vecí – je tu predsieň so šatníkom a tiež komora. Veľká obývacia izba s jedálenským kútom opäť nadväzuje na priestrannú vonkajšiu terasu. Na poschodí sú 3 podkrovné izby, kúpeľňa a samostatné WC.

Typová architektúra | PDF

Dom S1 Dom S2 Dom S3 Dom S4 Dom S5 Dom S6 Dom S7 Dom S8

 

Typ Veľký dom

Dokonalý pre veľkú rodinu alebo malú spoločnosť

Pri typoch Veľký dom je podlahová plocha od 120 m2. Sú navrhnuté na ubytovanie pre 5 a viac osôb. Poskytnú vám viac ako štandard na oddych. Na prízemí nájdete veľkú jedáleň a obývaciu izbu s vonkajšou terasou. Je tu dosť skladových priestorov na odloženie všetkých potrebných vecí a WC s umývadlom. Je tu aj viacúčelová miestnosť (pracovňa, hobby...). Na poschodí sú 4 podkrovné izby, kúpeľňa a samostatné WC s umývadlom.

Typová architektúra | PDF

Dom V1 Dom V2 Dom V3 Dom V4 Dom V5 Dom V6 Dom V7 Dom V8 Dom V9 Dom V10 Dom V11

 

Dvojdom

Kompaktné riešenie pre väčšiu investíciu

Dvojdom sa dá vytvoriť spojením typov Malý dom alebo Stredný dom. Využijete všetky prvky usporiadania a zariadenia týchto typov a navyše získate výhody spojenia do malého celku, napr. ak potrebujete spojený dom na firemné pobyty alebo pre väčšiu rodinu.

Typová architektúra | PDF

Dom M1+1

 

Trojdom

Praktické spojenie do výhodného celku

Trojdom môže byť vytvorený spojením typov Malý dom alebo Stredný dom. Takýto celok je veľmi vhodný pre väčšie investície, či už ide o firmy alebo súkromných investorov.

Typová architektúra | PDF

Dom M2x3

 

Napíšte nám

Odoslať