×

Najvýhodnejšia cena len
pri rezervácii priamo u nás.

Kontaktujte recepciu
+421 945 44 55 44 | recepcia@gothal.sk

×
Darčeková poukázka
×

Výhodné akciové balíčky

Vyberte si niektorý z našich časovo limitovaných balíčkov a užite si pobyty, ale aj rôzne služby v Gothale za najvýhodnejšiu cenu.

Viac o balíčkoch
NEZÁVÄZNÁ REZERVÁCIA
×

Vaša nezáväzná cenová ponuka

Ďakujeme, Vaša správa bola odoslaná.Budeme Vás kontaktovať v čo najkratšom možnom čase.

Kontaktné informácie

Informácie o podmienkach spracovania Vašich osobných údajov, ako aj informácie o Vašich právach v súvislosti so spracovaním osobných údajov sú uvedené tu

* Polia označené hviezdičkou sú povinné

Rezervácia
Typ ubytovania
Dátum príchodu
Dátum odchodu
Dospelí
Deti
Promo kód

Fullimg

Redbox

Maskot Gothalu - Rys Norys

Na území Veľkej Fatry, v okolitých lesoch a horách hniezdi veľa druhov vtákov a žije tu aj množstvo cicavcov. V krásnej prírode Liptova vládnu najmä medvede, vlky a zákonom chránené rysy. K nám do Gothalu chodieva iba jeden rys, Rys Norys.

Pricelist

Rys Norys je hravý, má rád deti a preto vždy keď práve neloví a nepomáha svojim súrodencom upratať si noru, prichádza k nám. My ho vždy privítame s otvorenou náručou, objímeme ho, lebo vieme, že nás pri každej návšteve naučí niečo nové z ríše zvierat.

Je veľmi bystrý a rád sa učí spolu s deťmi všetko čo dospelí už vedia, aj to čo nevedia :) Spoznáte ho podľa jeho čiernej škvrny na konci chvostíka. Norys obľubuje pohladkanie a pošepkáme vám, že najradšej má poškrabkanie za svojimi výnimočne vyzerajúcimi uškami. Tie smiešne štetinky na jeho trojuholníkových uškách mu pomáhajú počuť v lese. Vďaka nim vie, odkiaľ zvuk prichádza.

Tak ako každý rys, aj Norys má rád slniečko a je spoločenský. Rys ostrovid má výborný zrak, preto sa volá ostro- vid lebo dobre (ostro) vidí! Zahliadne vás, keď sa spolu pekne hráte a pridá sa, lebo hra a zábava je to, čo má na celom svete najradšej. Norys vám bude o sebe veľa rozprávať, o živote zvieratiek, o lese a všetkých dobrodružstvách, čo zažíva, keď práve nie je s vami.

Potešte svojich najbližších
darčekovým poukazom

Zakúpiť poukaz