×

Najvýhodnejšia cena len
pri rezervácii priamo u nás.

Kontaktujte recepciu
+421 945 44 55 44 | recepcia@gothal.sk

×
Darčeková poukázka
×

Výhodné akciové balíčky

Vyberte si niektorý z našich časovo limitovaných balíčkov a užite si pobyty, ale aj rôzne služby v Gothale za najvýhodnejšiu cenu.

Viac o balíčkoch
NEZÁVÄZNÁ REZERVÁCIA
×

Vaša nezáväzná cenová ponuka

Ďakujeme, Vaša správa bola odoslaná.Budeme Vás kontaktovať v čo najkratšom možnom čase.

Kontaktné informácie

Informácie o podmienkach spracovania Vašich osobných údajov, ako aj informácie o Vašich právach v súvislosti so spracovaním osobných údajov sú uvedené tu

* Polia označené hviezdičkou sú povinné

Rezervácia
Typ ubytovania
Dátum príchodu
Dátum odchodu
Dospelí
Deti
Promo kód

Fullimg

Redbox

Animačné programy pre rodiny

Ako inak rozžiariť detskú tvár než hrou? My v Gothale vieme, že nie len deti sa radi hrajú, preto počas prázdnin, sviatkov a dní voľna pripravujeme pre vás program plný zábavy. Naši vyškolení animátori budú k dispozícii vždy od raňajok do neskorého večera a spolu s maskotom rezortu rysom Norysom sa starajú o dobrodružstvá pre všetky poslušné deti aj ich rodičov.

Pricelist

Budeme tvoriť, tancovať, hrať a zabávať sa. Rodičia si na chvíľu oddýchnu a detičky nazbierajú nové zážitky.
Program bude pravidelne aktualizovaný na našom webe a samozrejme ho nájdete umiestnený aj v informačných paneloch na oboch recepciách. Prichystali sme si kopec zábavy pri tvorivých dielničkách, hry na ihriskách či v detskom kútiku a nebude chýbať ani minidisco, večerné premietanie rozprávok a v letnej sezóne aj čítanie v tráve.

Animačný program si môžete užiť v hlavnej sezóne denne počas celých letných prázdnin,  v bežnej sezóne počas víkendov (piatky až nedele) a počas sviatkov, a je pre všetkých ubytovaných hostí zadarmo.

Aktuálny program nájdete na recepcii v Kolibe a vo Vodnom svete. 

 

Animačný program na letné prázdniny 2021:

Počas celých letných prázdnin si ubytovaní hostia môžu užiť zdarma rodinné animácie každý deň od pondelka do nedele, v dopoludňajšom a popoludňajšom animačnom bloku.

„Mini animácie“ sú určené pre vekovú kategóriu  4-8 rokov.

„Maxi animácie“ sú pre deti od 9 rokov.

Všetky aktivity sa odohrávajú v komplexe Vodného sveta a miesto stretnutia v čase začiatku animačného bloku je na recepcii Vodného sveta.

Potešte svojich najbližších
darčekovým poukazom

Zakúpiť poukaz