×

Najvýhodnejšia cena len
pri rezervácii priamo u nás.

Kontaktujte recepciu
+421 945 44 55 44 | recepcia@gothal.sk

×
Darčeková poukázka
×

Výhodné akciové balíčky

Vyberte si niektorý z našich časovo limitovaných balíčkov a užite si pobyty, ale aj rôzne služby v Gothale za najvýhodnejšiu cenu.

Viac o balíčkoch
NEZÁVÄZNÁ REZERVÁCIA
×

Vaša nezáväzná cenová ponuka

Ďakujeme, Vaša správa bola odoslaná.Budeme Vás kontaktovať v čo najkratšom možnom čase.

Kontaktné informácie

Informácie o podmienkach spracovania Vašich osobných údajov, ako aj informácie o Vašich právach v súvislosti so spracovaním osobných údajov sú uvedené tu

* Polia označené hviezdičkou sú povinné

Rezervácia
Typ ubytovania
Dátum príchodu
Dátum odchodu
Dospelí
Deti
Promo kód

Fullimg

Redbox

Konferenčná miestnosť

Predstavte si meeting, teambuilding či sústredenie v srdci nádhernej prírody, na mieste, kde máte k dispozícii všetky moderné vymoženosti na školenie, ale aj následný relax. To všetko Vám prináša multifunkčný komplex Gothal.

Pricelist

Moderná Konferenčná miestnosť na Liptove, ktorá sa nachádza v budove Vodného sveta, je zariadená v populárnom industriálnom štýle a je plne vybavená tak, aby sa tu mohli konať stretnutia skutočne rôzneho druhu. Či sa chystáte školiť alebo oslavovať, toto je pre Vaše plány ideálne miesto.

 

Základné informácie o Konferenčnej miestnosti:

Konferenčná miestnosť je využiteľná tak ako pre firmy (prednášky, konferencie, prezentácie, projekcie, …),rovnako aj na súkromné akcie (oslavy, posedenia, detské párty, …).

 

V prípade, že plánujete prednášku, workshop či stretnutie pre menej, ako 20 ľudí, využiť môžete aj Coachingovú miestnosť, ktorá sa nachádza v apartmánovom dome SMREK.

 

Základné informácie o Coachingovej miestnosti:

Potešte svojich najbližších
darčekovým poukazom

Zakúpiť poukaz