×

Najvýhodnejšia cena len
pri rezervácii priamo u nás.

Kontaktujte recepciu
+421 945 44 55 44 | recepcia@gothal.sk

×
Darčeková poukázka
×

Výhodné akciové balíčky

Vyberte si niektorý z našich časovo limitovaných balíčkov a užite si pobyty, ale aj rôzne služby v Gothale za najvýhodnejšiu cenu.

Viac o balíčkoch
NEZÁVÄZNÁ REZERVÁCIA
×

Vaša nezáväzná cenová ponuka

Ďakujeme, Vaša správa bola odoslaná.Budeme Vás kontaktovať v čo najkratšom možnom čase.

Kontaktné informácie

Informácie o podmienkach spracovania Vašich osobných údajov, ako aj informácie o Vašich právach v súvislosti so spracovaním osobných údajov sú uvedené tu

* Polia označené hviezdičkou sú povinné

Rezervácia
Typ ubytovania
Dátum príchodu
Dátum odchodu
Dospelí
Deti
Promo kód

Fullimg

Redbox

Detské ihriská

Ako by to bolo, keby ste na rodinnom výletnom pobyte nemali k dispozícii aj priestor, kde sa vyšantia vaše deti? My sme sa o to postarali a pripravili pre Vaše malé ratolesti rozprávkovo vybavené detské ihriská, plné certifikovaných atrakcií.

Pricelist

Detské ihrisko za reštauráciou Vlnka

Nechajte sa deti vyhrať v hravom prostredí s umelou trávou. Vyšantiť sa môžu na mini lezeckej drevenej dráhe, množstve preliezačiek či šmýkačke, zatiaľ čo vám pripravia chrumkavé pizze s limonádou či kávičkou na terase reštaurácie Vlnka, ktorá je priamo pri ihrisku.

 

Detské ihrisko pred Apartmánovým domom SMREK

Ihrisko určené pre najmenších nájdete aj pred terasou apartmánového domu SMREK. Na deti tam čaká hravý domček s preliezačkami a dvoma šmykľavkami.

 

Keďže vieme, že deti ihriská jednoducho milujú, chystáme pre vás ďalšie, ihriskové prekvapenie. Viac informácii už čoskoro!

Potešte svojich najbližších
darčekovým poukazom

Zakúpiť poukaz