×

Najvýhodnejšia cena len
pri rezervácii priamo u nás.

Kontaktujte recepciu
+421 945 44 55 44 | recepcia@gothal.sk

×
Darčeková poukázka
×

Výhodné akciové balíčky

Vyberte si niektorý z našich časovo limitovaných balíčkov a užite si pobyty, ale aj rôzne služby v Gothale za najvýhodnejšiu cenu.

Viac o balíčkoch
Rezervácia
Typ ubytovania
Dátum príchodu
Dátum odchodu
Dospelí
Deti
Kupón

Redbox

Oddychujte aktívne

Neďaleko Nízkych Tatier, na ceste medzi dedinami Liptovská Osada a Liptovská Lúžna, leží výnimočné miesto zvané Gothal. Všetci nadšenci prírody, športu, turistiky, lyžovania, relaxu, zábavy a kultúry, vitajte!

Cenník

O Gothale 

Gothal je výnimočný multifunkčný areál, ktorý poskytuje komfort pohodlného ubytovania a množstvo športových a relaxačných aktivít v priľahlom komplexe Vodného sveta. Gothal je zasadený do nádherného prostredia Liptova na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier a je vzdialený iba 12 kilometrov od lyžiarských svahov na Donovaloch. Rezort má pohodlnú 2,5 hodinovú dostupnosť z Bratislavy. Je to skrátka miesto, kde si každý nájde to svoje. Zábava aj oddych v jednom tu čaká na rodiny, športové kluby, partie priateľov či kolegov na teambuildingoch.

 

 

Príbeh Gothalu

Gothal ako výraz má veľmi dlhé korene. Je to pôvodný názov Liptovskej Osady, ktorý dedinke dali benediktínski mnísi v roku 1288 a v preklade znamená ,,božie domčeky". Zatiaľ, čo v minulosti sa vďaka benediktínom v tejto oblasti rozvíjalo najmä náboženstvo, kultúra, umenie a nové techniky hospodárenia, dnes je toto miesto vďaka Gothalu synonymom najmä aktívneho oddychu.

 Vďaka modernej architektúre s prvkami starých slovenských tradícií, perfektnej polohe a bohatej ponuke služieb tu nuda nemá žiadne miesto. 

 Ak najradšej trávite svoj voľný čas aktívne, ste tu správne.

Gothal a jeho okolie predstavuje unikátne spojenie športových aktivít, relaxu v najmodernejšom vodnom svete, wellnessu, masáží a beauty služieb. V Gothale nielenže dokonale vypnete, ale práve naopak, toto miesto vás naštartuje a nabije pozitívnou energiou.