-7.3 °C
Rezervácia

Fullimg

Redbox

Svet masáží

Oddychujte aktívne! Zrelaxujte pri niektorej z našich masáží.

Pricelist

Klasická masáž

Klasickú masáž tvorí súbor masážnych hmatov, ktoré Vám vykoná masér s preventívnym alebo liečebným cieľom. Pôsobí kladne na stav kože, lymfatického a krvného obehu, na trávenie, nervovú sústavu a, samozrejme, aj na uvoľnenie mysle.

Športová masáž

Ak patríte do skupiny športovcov alebo dokonca profesionálov podávajúcich náročné fyzické výkony, je táto masáž šitá priamo pre Vás. Je zameraná na zvýšenie fyzickej kondície alebo uvoľnenie po fyzickej záťaži. Oproti klasickej masáži je tvrdšia a dynamickejšia.

Relaxačná masáž

Relaxačná masáž Vám prináša uvoľnenie, podporuje zdravie, lieči stres aj ťažké traumy. Jej cieľom je vyvolať stav celkovej relaxácie, hĺbkové uvoľnenie, odstrániť celkovú vysilenosť a svalové napätie.

Reflexná masáž chodidiel

Masáž nôh je skvelá príležitosť pre Vaše telo naštartovať dokonalý samoliečivý mechanizmus - my mu pomôžeme nájsť len stratené sily a rovnováhu. Na chodidlách sa totiž nachádza presná mapa celého tela, ktorú môžeme využiť na diagnostiku, prevenciu a zároveň nápravu porúch celého organizmu.

Masáž lávovými kameňmi

Uvoľnenie pomocou lávových kameňov patrí medzi najideálnejšie terapie pre celkovú relaxáciu a regeneráciu Vášho organizmu. Tento druh masáže Vám prináša uvoľnenie, odstraňuje napätie a stres, zlepšuje krvný obeh a metabolizmus, harmonizuje meridiány a čakry.

Medová masáž

Masáž, ktorá skrášli Vašu pokožku. Účinok medovej masáže je založený na aktívnom pôsobení vyživujúceho čistého medu na pokožku, podobne ako pri upokojujúcej dotykovej terapii. Masírovanie kože medom napomáha krvnému obehu, a keďže sa pritom telo aj detoxikuje, je koža následne schopná vstrebať všetky výživové látky medu. Koža po masáži zostáva krásne hebká a vyživená.

Bankovanie

Obľúbená procedúra na uvoľnenie tuhých svalov. Masáž sklenenými bankami je účinná nielen pre posilnenie buniek kože a podkožného tkaniva, ale aj obalu svalov. Najlepšie pomáha pri reumatických stavoch, stvrdnutí svalov, zápaloch, poúrazových stavoch, zmierňovaní bolestí alebo aj na posilňovanie správnej funkcie chrbtového svalstva. Bankovanie tiež očisťuje telo od škodlivín a pôsobí preventívne.

Rašelinový obklad

Posilňuje imunitný systém, stimuluje cirkuláciu lymfy a krvného obehu, zrýchľuje bunkovú aktivitu. Taktiež vďaka pôsobeniu tepla prináša relax svalom, uvoľnuje ich od stuhnutosti a spazmov v svaloch, čím prináša úľavu od celkovej bolesti v danom mieste.

Masáž tváre

Masáž pre krásne kontúry tváre. Cieľom kozmetickej masáže tváre nie je ovplyvňovanie svalov, ale pôsobenie na všetky tri vrstvy kože a zabránenie ochabnutiu jej tonusu a prejavom starnutia.

 

Cenník

MasážČasCena
Klasická30/45 min.16/23 €
Športová30/45 min.19/29 €
Relaxačná30/60 min.19/39 €
Masáž lávovými kameňmi30/45 min.20/29 €
Relaxačná masáž chodidiel25 min.17 €
Medová masáž50 min.25 €
Masáž tváre20 min.17 €
Rašelinový obklad25 min.10 €
Peelingová masáž45 min30 €
Celotelová masáž90 min52 €

 

Všetky služby Beauty je možné si rezervovať na tel. čísle 0948 72 12 12

Potešte svojich najbližších
darčekovým poukazom

Zakúpiť poukaz