Rezervácia
Typ ubytovania
Dátum príchodu
Dátum odchodu
Dospelí
Deti
Kupón

Fullimg

Redbox

Solárium a kolagén

Ak vám Slnko nedožičí vytúžené opálenie, môžete ho docieliť v našom multifunkčnom komplexe Gothal. K dispozíci je Vám moderné vertikálne solárium. Okrem toho môžete využiť aj kolagénové solárium, ktoré stimuluje kolagén a elastan v pokožke, vyhladí vrásky a zjemní póry. Stačí pravidelné ošetrenie kolagénom a Vaša pokožka si hneď odráta pár rokov.

Pricelist

Solárium a kolagén

Ak ste vždy snívali o opálenej pokožke a nechcete na pláži svietiť na bielo, neváhajte a využite vertikálne solárium. Solárium poskytuje možnosť opálenia sa postojačky pod umelými UV lúčmi, ktoré môžu neskôr poslúžiť ako základ pri opaľovaní sa na slnku. Navyše, krátkodobý pobyt v soláriu vám zlepší náladu a zvýši hladinu vitamínu D, ktorý pomáha udržiavať a ochraňovať vašu pokožku.

Ak nepatríte k fanúšikom UV solária, ale chcete mať krásnu pokožku, ponúkame vám možnosť kolagénového solária. Kolagénové solárium sa zameriava na prirodzenú stimuláciu proteínov kolagénu a elastanu, ktoré sú zodpovedné za:

Ich stimuláciou sa zvýši aj ich produkcia v tele, čo napomáha vyhladeniu pokožky, navráteniu jej pevnosti a zjemneniu vrások.

Cenník

VstupČasCena
Solárium alebo kolagén1 min.

0,50 €

Platnosť cenníka od 1.septembra 2017.

 

Všetky služby Beauty je možné si rezervovať na tel. čísle 0948 72 12 12

Potešte svojich najbližších
darčekovým poukazom

Zakúpiť poukaz