7.4 °C
Rezervácia

Fullimg

Redbox

Infrasauna

Po dni strávenom na lyžiach či horách padne infrasauna dobre každému. Výborná je aj pred masážou kvôli nahriatiu a uvoľneniu svalstva. Je vhodná pre 2 osoby.

Pricelist

Hrejivá Infrasauna

Ak neobľubujete parnú a fínsku saunu, ale stále sa chcete zohriať, infrasauna je pre vás ideálna voľba. Na rozdiel od iných sáun, ktoré využívajú na tvorbu tepla paru, infrasauna využíva infračervené elektrické panely. Vďaka infračerveným lúčom a príjemnému sálavému teplu generovaného z panelov, dochádza k postupnému, prirodzenému zahriatiu tela, kĺbov, šliach a svalových tkanív až do hĺbky 4 cm. Postupné zahriatie podporuje zvýšené potenie pri nižších teplotách (40°C – 55°C).

Infrasauna sa používa ako prvotné uvoľnenie stuhnutého svalstva i otvorenie pórov na povrchu celého tela po športe, pred rehabilitačnou činnosťou, pred kozmetickými a masážnymi procedúrami.

Tá naša v Gothale je vhodná pre 2 osoby. Môžete ju vyskúšať samostatne alebo ako súčasť špeciálnych balíčkov pre dvojice v kombinácii s privátnou vírivkou, masážnymi procedúrami, fľašou Prosecca a ľahkým občerstvením. 

Cenník

VstupČasCena
Infra sauna15/45 min.3/8 €

 

 

RelaxČasCena

Zážitkový wellness pre dvoch

Privátna vírivka 45 min., privátna infrasauna 45 min., fľaša Prosecco 0,75 l, ovocný šalát

3 hod.90 €

Čas na relax pre dvoch

Privátna vírivka 45 min., privátna infrasauna 45 min., 2 x masáž45 min. podľa vlastného výberu, fľaša Prosecco 0,75 l., ovocný šalát

3 hod150 €


 

Všetky služby Beauty je možné si rezervovať na tel. čísle 0948 72 12 12

Potešte svojich najbližších
darčekovým poukazom

Zakúpiť poukaz