Najvýhodnejšia cena len
pri rezervácii priamo u nás.

Kontaktujte recepciu
+421 945 44 55 44 | recepcia@gothal.sk

Darčeková poukázka

Výhodné akciové balíčky

Vyberte si niektorý z našich časovo limitovaných balíčkov a užite si pobyty, ale aj rôzne služby v Gothale za najvýhodnejšiu cenu.

Viac o balíčkoch
NEZÁVÄZNÁ REZERVÁCIA

Vaša nezáväzná cenová ponuka

Ďakujeme, Vaša správa bola odoslaná.Budeme Vás kontaktovať v čo najkratšom možnom čase.

Kontaktné informácie

Informácie o podmienkach spracovania Vašich osobných údajov, ako aj informácie o Vašich právach v súvislosti so spracovaním osobných údajov sú uvedené tu

* Polia označené hviezdičkou sú povinné

Rezervácia
Typ ubytovania
Dátum príchodu
Dátum odchodu
Dospelí
Deti
Promo kód

Fullimg

Redbox

Pracovná pozícia ČAŠNÍK

Ak máte chuť byť súčasťou jedinečného projektu s možnosťou sebarealizácie, pridajte sa k nášmu tímu. Pracuje sa na krátky a dlhý týždeň. Hybaj ho pracovať k nám, do Gothalu!

Pricelist

Miesto práce: Liptovská Osada
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu: ASAP
Mzdové podmienky (brutto): 910 EUR/mesiac + príplatky za So, Ne a Sviatky v zmysle Zákonníka práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- prípravné práce pred začatím prevádzky
- obsluha hosťa, komunikácia s hosťom
- príjem objednávky, práca s mobilným čašníkom a registračnou pokladňou, zúčtovanie hosťa
- jednoduchá a zložitá obsluha hosťa
- debarasovanie
- úprava stola, baru, barového inventáru
- obsluha výčapného zariadenia, servis piva
- príprava kávy, servis kávy
- príprava miešaných nápojov, smoothie a čerstvých ovocných a zeleninových štiav
- servis vína
- aktívny predaj a odporúčanie ponúkaných jedál a nápojov hosťovi
- riešenie a vybavovanie požiadaviek klienta
- práce po skončení prevádzky

Zamestnanecké výhody, benefity:
- ponúkame celoročné zamestnanie na pracovnú zmluvu v perspektívnej spoločnosti, v príjemnom horskom prostredí Liptova
- poskytujeme zamestnanecké zľavy, zvýhodnené vstupy do bazénov a sáun aj pre rodinných príslušníkov
- zamestnanci majú možnosť využiť zamestnanecké ubytovanie a celodenné zamestnanecké stravovanie

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- vyučený v odbore
- prax povinná min. 2 roky
- ak uchádzač nie je vyučený v odbore, požadujeme hygienické minimum a zdravotný preukaz
- profesionalita a odbornosť
- ochota školiť a vzdelávať sa
- samostatnosť, iniciatívny a zodpovedný prístup k práci
- odolnosť voči stresu
- barmanský kurz – výhoda
- someliérsky kurz – výhoda
- baristický kurz - výhoda

Vzdelanie v odbore: Gastronónia, spoločné stravovanie
Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Vodičský preukaz: B
Počet rokov praxe: 2

Ak máte viac skúseností, pozrite si aj pozíciu HLAVNÝ ČAŠNÍK

Svoj životopis a žiadosť o prijatie do zamestnania nám pošlite na e-mail:
kariera@gothal.sk

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme však len uchádzačov, ktorí
spĺňajú naše požiadavky.

Potešte svojich najbližších
darčekovým poukazom

Zakúpiť poukaz