×

Najvýhodnejšia cena len
pri rezervácii priamo u nás.

Kontaktujte recepciu
+421 945 44 55 44 | recepcia@gothal.sk

×
Darčeková poukázka
×

Výhodné akciové balíčky

Vyberte si niektorý z našich časovo limitovaných balíčkov a užite si pobyty, ale aj rôzne služby v Gothale za najvýhodnejšiu cenu.

Viac o balíčkoch
Rezervácia
Typ ubytovania
Dátum príchodu
Dátum odchodu
Dospelí
Deti
Kupón

Fullimg

Redbox

Chuť Liptova pre dvoch

Pricelist

Maximalizujte svoje zážitky na Liptove v Gothale! Vychutnajte si zvýhodnený pobyt na 4 dni a 3 noci, v rámci ktorého si stihnete plnými dúškami užiť Gothal, ale aj jeho prekrásne liptovské okolie.

A aby ste na tento krásny kraj len tak rýchlo nezabudli, pripravili sme si pre vás špeciálny bonus - na večere vám naservírujeme tie najchutnejšie liptovské špeciality v prekrásnej Kolibe Liptov, ku ktorým na dokorenenie večera dostanete na uvítanie domácu Frndžalicu. Okrem polpenzie samozrejme nechýba neobmedzený vstup do bazénov či detského kútika, pokiaľ sa rozhodnete prísť aj s vašimi deťmi.

 

Pobytový balíček zahŕňa:

 

 

   

Akciový balíčekDruh balíčkaCena 

Chuť Liptova pre dvoch

Cena pre 2 dospelé osoby pri pobyte na 3 noci 

449 €  


Pobyt je možné čerpať v ľubovoľnom termíne od 8. 3. 2020 do 30. 6. 2020 v dňoch nedeľa až štvrtok, s výnimkou od 9. 4. do 13 .4.

 

 

Rezervovať balíček

Stačí, keď si v kalendári zakliknete pobyt na 3 noci v dňoch nedeľa až štvrtok v termíne od 8. 3. 2020 do 30. 6. 2020 a vyberte si balíček "Chuť Liptova"

 

 

Potešte svojich najbližších
darčekovým poukazom

Zakúpiť poukaz