×

Najvýhodnejšia cena len
pri rezervácii priamo u nás.

Kontaktujte recepciu
+421 945 44 55 44 | recepcia@gothal.sk

×
Darčeková poukázka
×

Výhodné akciové balíčky

Vyberte si niektorý z našich časovo limitovaných balíčkov a užite si pobyty, ale aj rôzne služby v Gothale za najvýhodnejšiu cenu.

Viac o balíčkoch
NEZÁVÄZNÁ REZERVÁCIA
×

Vaša nezáväzná cenová ponuka

Ďakujeme, Vaša správa bola odoslaná.Budeme Vás kontaktovať v čo najkratšom možnom čase.

Kontaktné informácie

Informácie o podmienkach spracovania Vašich osobných údajov, ako aj informácie o Vašich právach v súvislosti so spracovaním osobných údajov sú uvedené tu

* Polia označené hviezdičkou sú povinné

Rezervácia
Typ ubytovania
Dátum príchodu
Dátum odchodu
Dospelí
Deti
Promo kód

Fullimg

Redbox

Chuť Liptova pre dvoch

Pricelist

Maximalizujte svoje zážitky na Liptove v Gothale! Vychutnajte si zvýhodnený pobyt na 4 dni a 3 noci, v rámci ktorého si stihnete plnými dúškami užiť Gothal, ale aj jeho prekrásne liptovské okolie.

A aby ste na tento krásny kraj len tak rýchlo nezabudli, pripravili sme si pre vás špeciálny bonus - na večere vám naservírujeme tie najchutnejšie liptovské špeciality v prekrásnej Kolibe Liptov, ku ktorým na dokorenenie večera dostanete na uvítanie domácu Frndžalicu. Okrem polpenzie samozrejme nechýba neobmedzený vstup do bazénov či detského kútika, pokiaľ sa rozhodnete prísť aj s vašimi deťmi.

 

Pobytový balíček zahŕňa:

 

 

*Pre hostí s balíčkom "Chuť Liptova pre dvoch" nie sú záväzné časy od 10:00 do 15:00, počas ktorých majú vstup do bazénov v letnej sezóne všetci ubytovaní hostia zdarma. Hostia so zakúpeným balíčkom si môžu vstup čerpať v týchto, ale aj iných ľubovoľných časoch, v rámci otváracích hodín Vodného sveta.

   

Akciový balíčekDruh balíčkaCena 

Chuť Liptova pre dvoch

Cena pre 2 dospelé osoby pri pobyte na 3 noci 

449 €  


Pobyt je možné čerpať v ľubovoľnom termíne do 6. 12. 2020 v dňoch nedeľa až štvrtok.

 

 

Rezervovať balíček

Stačí, keď si v kalendári zakliknete pobyt na 3 noci v dňoch nedeľa až štvrtok v termíne od 8. 3. 2020 do 30. 6. 2020 a vyberte si balíček "Chuť Liptova"

 

Dovoľujeme si Vám pripomenúť, že na ktorýkoľvek pobytový balíček si môžete uplatniť rekreačný poukaz od Vášho zamestnávateľa.

 

Pozrite si všetky akciové balíčky

Potešte svojich najbližších
darčekovým poukazom

Zakúpiť poukaz